Mobil Uygulamalar

Mobil çözümlere kurumsal yaklaşım

Kartega olarak tüm mobil platformlarda (iOS, Android, Windows Mobile) özel uygulamalar geliştiriyoruz. Akıllı telefonların hızla yaygınlaşmasıyla birlikte mobil uygulama geliştirme pazarında ciddi bir rekabet oluştuğunun farkındayız ve bu rekabet içinde fark yaratmak için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Mobil uygulama geliştirirken yazılımdan tasarıma kadar bir kreatif ajans gibi çalışıyor ve kullanıcı deneyimi üzerine uzun uzun kafa yoruyoruz. Geliştirdiğimiz mobil uygulamaların kullanıcı dostu olması en önemli önceliklerimizden. Bu yüzden uygulama dahilinde gelişecek her türlü aksaklığın anında giderilmesini sağlıyoruz.

Günümüzde ihtiyaç haline gelen kurumsal mobil uygulama çözümlerinde, ihtiyaç analizinin mobil uygulama geliştirme maliyetleri açısından iyi belirlenmesi gerekmektedir. Bu kapsamda her iki teknolojide de mobil uygulama üretebilen Kartega ihtiyacınızı dinler ve uygun çözümü sizinle paylaşır. Genel olarak mobil uygulama çözümleri 2 başlıkta toplanır. Bu iki başlığın bir birlerinden farklarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralayabiliriz. Daha detaylı analizler ise danışmanlığımız kapsamında sunulmaktadır.
Native Development;
Her cihaz için ayrı uygulama yazılması söz konusudur. Platform bağımlıdır. Cihazın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu sayede yüksek performans ve daha gelişmiş uygulamalar geliştirilebilir. Native uygulama geliştirme üzerinde koşan platformun sağladığı olanaklardan dolayı son kullanıcılar açısından daha tercih edilebilir olmaktadır. Ancak Hybrid geliştirme araçları ve ortamları gün geçtikçe daha iyiye gitmekte be aradaki fark giderek azalmaktadır.
Hybrid Development;
Tek bir kod temelinden ortamlara aktarıldığı için çoğunlukla tek bir kod ile birden fazla platforma güncellenebilmektedir. Bu özelliği ile platform bağımsızlığı, çoklu cihaz desteği sağlamaktadır. Ancak seçilecek Hybrid teknolojisi bu noktada önem kazanmaktadır. React Native, Xamarin, Ionic, PhoneGap gibi farklı geliştirme ortamları bulunmakla beraber hepsinin kendi içerisinde artıları ve eksileri bulunmaktadır.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Uzmanlığımız ve yeteneklerimizi ürününüz ya da hizmetinizle buluşturabiliriz.
Bize biraz ön bilgi verebilir misiniz?

     Teklif Al
Top