Özel Yazılım Çözümleri

Kurumsal ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmek için kimi zaman standart ürünler maliyet olarak yüksek kalabilir, ihtiyaçlarınıza cevap veremeyebilir. Bu noktada tamamen sizin iş süreçlerinize entegre ve size özel tasarlanmış yazılımlara ihtiyaç duyarsınız. Ancak ortaya çıkan özel yazılım çözümünün de neticede kendi başına bir ürün haline gelmesi kaçınılmazdır.
Doğru Sonuç için Doğru İş Ortağı

Kartega olarak yıllar içerisinde bir çok entegre özel yazılım projesi ürettik. Edindiğimiz tecrübeler ile firmanıza ve projelerinize katkıda bulunabiliriz. Güçlü proje yönetimimiz, analiz ve yazılım ekibimiz ile projelerinizi zamanında teslim alır, sorunsuz ve uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz.

Ekiplerimiz, hem aktif üretim süresince hem de proje desteği boyunca ürünlerinizi sorunsuz kullanabilmeniz için çalışır.

Sizin için Neler Yapabiliriz?
  • Firmanızı ve proje fikrinizi analiz ederek ihtiyacınızı en doğru şekilde gerçekleştiririz.
  • SAP sistemlerini kullanıyorsanız SAP'e entegre ürün geliştirmeleri RFC ve ya Web Service'ler aracılığı ile yapabiliriz.
  • Non-SAP (SAP Harici) sistemlerinizi özel yazılım çözümünüze entegre edebiliriz.
  • İhtiyaca göre Web, Mobil ya da Masaüstü uygulamalarınızı geliştirebiliriz.
  • Verilerinizi analiz ederek Real Time Dashboard (Gerçek Zamanlı Paneller) üretebilir, süreçlerinizden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.
Halihazırda desteğe ihtiyaç duyduğunuz uygulamalarınız mı var?

Eğer geliştirilmesi gereken ancak kaynak yetersizliğinden dolayı geliştiremediğiniz atıl uygulamalarınız var ise, kaynak kod incelemesinin akabinde geliştirme ve uygulama destek konularında yardımcı olabiliriz.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Uzmanlığımız ve yeteneklerimizi ürününüz ya da hizmetinizle buluşturabiliriz.
Bize biraz ön bilgi verebilir misiniz?

     Teklif Al
Top